Marta Pack  |  Catàleg  |  Discs i safates

Discs i safates

Disposem de tota mena de tipus de discs i safates, des dels models més clàssics fins a suports per a pastisseria d’autor

Discs en cartró de 1.180 ó 2.200 gr./m2 plastificats per les dos cares per el contacte alimentari. Colors: Or, Plata, Plata mate, Negre, Negre mate, Blanc, Marró i Kraft. Personalitzables amb el disseny del client.

DescripcióReferènciaMides (cm)Embalatge
Disc MetalitzatD100066200
Disc MetalitzatD100088200
Disc MetalitzatD100099200
Disc MetalitzatD1001010200
Disc MetalitzatD1001212200
Disc MetalitzatD1001515200
Disc MetalitzatD1001616200
Disc MetalitzatD1001818100
Disc MetalitzatD1001919100
Disc MetalitzatD1002020100
Disc MetalitzatD1002222100
Disc MetalitzatD1002424100
Disc MetalitzatD1002525100
Disc MetalitzatD1002626100
Disc MetalitzatD1002727100
Disc MetalitzatD1002828100
Disc MetalitzatD1003030100
Disc MetalitzatD1003131100
Disc MetalitzatD1003434100
Disc MetalitzatD1003636100

Discs ondulats en cartró de 1.180 ó 2.200 gr./m2 plastificats per les dos cares per el contacte alimentari. Colors: Or, Plata, Plata mate, Negre, Negre mate, Blanc, Marró i Kraft. Personalitzables amb el disseny del client.

DescripcióReferènciaMides (cm)Embalatge
Disc ondulatD2001818100
Disc ondulatD2002121100
Disc ondulatD2002323100
Disc ondulatD2002525100
Disc ondulatD2002727100
Disc ondulatD2003030100
Disc ondulatD2003232100
Disc ondulatD2003535100

Formes diverses en cartró de 1.180 ó 2.200 gr./m2 plastificats per les dos cares per el contacte alimentari. Colors: Or, Plata, Plata mate, Negre, Negre mate, Blanc, Marró i Kraft. Personalitzables amb el disseny del client.

DescripcióReferènciaMides (cm)Embalatge
HexàgonD4001215x15100
HexàgonD4001317x17100
HexàgonD4001419x19100
HexàgonD4001522x22100
OvaladaD4001621x25100
OvaladaD4002618x23,5100
LlàgrimaD4001718x26100
VelaD4001817x34100
OctàgonD4001920x20100
OctàgonD4002024x24100
Cor petitD4002517100
Cor mitjàD4002123,5100
Cor granD4002229100
ÒvalD4002316,5x30100
IndividualD700018x81000
IndividualD700025x121000

Individuals en cartró de 1.180 ó 2.200 gr./m2 plastificats per les dos cares per el contacte alimentari. Colors: Or, Plata, Plata mate, Negre, Negre mate, Blanc, Marró i Kraft. Personalitzables amb el disseny del client.

DescripcióReferènciaMides (cm)Embalatge
Cor - amb agafadorD4000110x10200
Rodó - amb agafadorD400027300
Llàgrima - amb agafadorD4000310x8250
Triangular - amb agafadorD400048,5x8,5400
Hexagonal - amb agafadorD400057,5x8,5200
Rodó - amb agafadorD400068200
Ovalat mini - amb agafadorD400076x8350
Rectangular - amb agafadorD400085,5x9400
Quadrat - amb agafadorD400247,5x7,5200
Quadrat - amb agafadorD400315,5x5,5600
Gota - amb agafadorD400277,5x11200
Rectangular - amb agafadorD400284x12400
Rectangular - amb agafadorD400294,5x13,5400
Arbre - amb agafadorD4003011x12,5400
Rectangular - amb agafadorD400326,5x10,5400

Formats a mida amb canto normal o rodó en cartró de 1.180 ó 2.200 gr./m2 plastificats per les dos cares per el contacte alimentari. Colors: Or, Plata, Plata mate, Negre, Negre mate, Blanc, Marró i Kraft. Personalitzables amb el disseny del client.

DescripcióReferènciaGramatgeEmbalatge
A mida 1.180 grD30001118050
A mida 2000grD30002300050
4 ales cubetes

Cubetes i 4 ales en cartró de 1.180 gr./m2 plastificats per les dos cares per el contacte alimentari. Colors: Or, Plata, Negre, Blanc, Marró i Kraft. Personalitzables amb el disseny del client. Formats de 4 ales a mida del client a partir de 200 unitats.

DescripcióReferènciaMida interiorMida exteriorEmbalatge
Safata 4 alesD50000A midaA mida100
Safata 4 alesD5000117x1721x21100
Safata 4 alesD5000220x2024x24100
Safata 4 alesD5000322x2226x26100
Safata 4 alesD5000424x2428x28100
Safata 4 alesD5000526x2630x30100
Safata 4 alesD5000628x2832x32100
Cubeta amb tancamentCU00017,5x32x2,5100
Cubeta amb tancamentCU000210x40x2,5100
Cubeta amb tancamentCU000414x21x2,5100
Cubeta braç petitCU00066,5x26,5x2,5100
Cubeta braç mitjàCU00037,5x32x2,5100
Cubeta braç granCU00078x40x2,5100
CubetaCU000512x30x2,5100
CubetaCU000815x29,5x2,5100

Discs i safates ondulats en cartó dorat de 3.000gr./m2 termoconformats amb relleu. Personalitzables amb el disseny del client.

ReferènciaMida (cm)Pes (gr)Embalatge
S100222265110
S100242480108
S10026268590
S100282811078
S100303011870
S100323213448
S100353520035
S100383826530
S100404029527
S100424232527
S100444439525
S100494948025
S2002828x2813370
S2003017x30107100
S2003717x3713086
S2004118x4120050
S2005019x5025050
S2005520x5529040
S2002929x5038030
S2003131x4131526
S2004040x5046018
S2005444x5462515
S2004635x4641522
S2006545x6571011

Plats i safates blonda d’una sola peça en color or, plata o negre. Personalitzables amb el disseny del client.

DescripcióReferènciaMida exterior (cm)Mida interior (cm)Embalatge
Disc AriesRO00202015100
Disc AriesRO00232318100
Disc AriesRO00252520100
Disc AriesRO00282823100
Disc AriesRO00303025100
Disc AriesRO00323227100
Disc AriesRO00353530100
Disc AriesRO00383833100
Safata AriesRO174217x4212x37100
Safata AriesRO182518x2513x20100
Safata AriesRO222722x2717x22100
Safata AriesRO273227x3222x27100
Safata AriesRO313931x3926x34100
Safata AriesRO153115x3110x26100
Safata AriesRO153815x3810x33100
Safata AriesRO354135x4130x36100

Plats i safates blonda d’una sola peça en color or de la serie Apollo de Novacart. Personalitzables amb el disseny del client.

DescripcióReferènciaMida exterior (cm)Mida interior (cm)Embalatge 
Disc Apollo 1AP00201814100
Disc Apollo 2AP00222016100
Disc Apollo 3AP00252218100
Disc Apollo 4AP00282520,5100
Disc Apollo 5AP00302824100
Disc Apollo 6AP00333025,5100
Disc Apollo 7AP00353329100
Disc Apollo 8AP00383531100
Disc Apollo 9AP00403834100
Safata Apollo 14AP112911x298x26100
Safata Apollo 19AP143014x3011x27100
Safata Apollo 15AP143814x3811x35100
Safata Apollo 10AP184218x4214x38100
Safata Apollo 16AP192519x2516x22100
Safata Apollo 11AP203020x3016x26100
Safata Apollo 18AP243024x3021x27100
Safata Apollo 12AP253525x3521x31100
Safata Apollo 13AP304030x4026x36100

Safates i plats normals i doble gruix en cartró blanc estucat per la utilització juntament amb blonda.

Safates fondes doble gruix

DescripcióReferènciaMida (cm) 
Safata fonda - 31503414x20
Safata fonda - 41503516x22
Safata fonda - 51503621x26
Safata fonda - 61503724x30
Safata fonda - 71503827x32
Safata fonda - 81503929x36
Safata fonda - 8B1504032x39
Safata fonda - 91504134x43
Safata fonda - 101504245x55
Safata fonda - 111504341x51
Safata fonda - 121504445x55

Safates Planes

DescripcióReferènciaMida (cm)
Safata plana - 2SLL00210x17
Safata plana - 3SLL00312x19
Safata plana - 4SLL00414x21
Safata plana - 5SLL00516x23
Safata plana - 6SLL00618x25
Safata plana - 7SLL00720x27
Safata plana - 8SLL00822x28
Safata plana - 9SLL00924x30
Safata plana - 10SLL01025x33
Safata plana - 11SLL01128x36
Safata plana - 12SLL01231x38
Safata plana - 13SLL01334x42

Safates per troncs i braços

DescripcióReferènciaMida (cm)
Safata tronc - 11506010x27
Safata tronc - 31506211x37
Safata tronc - 41506312x45
Safata tronc - 4B1516315x30
Safata braç - B21506810x27
Safata braç - B31507010x36
Safata braç - B51507212x43

Plats estriats

DescripcióReferènciaMida (cm)
Plat estriat - 161500316
Plat estriat - 181500418
Plat estriat - 211500521
Plat estriat - 231500623
Plat estriat - 251500725
Plat estriat - 271500827
Plat estriat - 301500930
Plat estriat - 321501032
Plat estriat - 351501135
Plat estriat - 381501238

Plats doble gruix

DescripcióReferènciaMida (cm)
Plat plà doble gruix - 201504620
Plat plà doble gruix - 231504723
Plat plà doble gruix - 251504825
Plat plà doble gruix - 271504927
Plat plà doble gruix - 291505029
Plat plà doble gruix - 321505131
Plat plà doble gruix - 341505233
Plat plà doble gruix - 361505335
Plat plà doble gruix - 401505541
Plat plà doble gruix - 441505644

Rodals i blondes en opalina, plata o parafina

DescripcióMida (cm)Referència 
Blonda safata15x2120100
Blonda safata18x2520101
Blonda safata21x2720102
Blonda safata26x3220103
Blonda safata31x3820106
Blonda safata34x4120108
Blonda safata37x4420109
Blonda safata40x5020110
Blonda safata45x5520111
Blonda safata13x3120112
Blonda safata16x4220113
Blonda safata18x5020114
Blonda safata20x4020116
Blonda disc2121104
Blonda disc2521105
Blonda disc2821106
Blonda disc3021107
Blonda disc3221108
Blonda disc3521109
Blonda disc3821110
Blonda disc4021111
Blonda disc4221112
Blonda disc4521113
Blonda disc4821114

Safates fondes en color or o plata fabricades en cartró reciclat i amb film alimentari totalment impermable i per us alimentari. Personalitzables amb el disseny del client.

DescripcióReferènciaMida (cm)Embalatge
Safata Folium V1FO000110,9x15,9400
Safata Folium V2FO000211,7x17,8400
Safata Folium V3FO000314,3x21,4400
Safata Folium V4FO000416,3x24300
Safata Folium V5FO000518,2x25,8250
Safata Folium V6FO000620,5x29,4200
Safata Folium V6bisFO00B622,5x32,7180
Safata Folium V7FO000724,5x35,7120
Safata Folium V8FO000827,2x38,2100
Safata Folium V9FO000931x43,590
Safata Folium V9bisFO00B933,5x46,280
Safata Folium V10FO001037x5150
Safata Dorada OY núm.1OY000116,3x11,5400
Safata Dorada OY núm.2OY000220x14,1300
Safata Dorada OY núm.3OY000324,7x17,2300
Safata Dorada OY núm.4OY000427,9x19,9200
Safata Dorada OY núm.5OY000529,9x21,7200
Safata Dorada OY núm.6OY000633,2x23,1200
Safata Dorada OY núm.7OY000736,4x26,9100
Safata Dorada OY núm.8OY000838,5x29,780
Safata Dorada OY núm.9OY000946,5x3475
Safata Dorada OY núm.10OY001051x3760
DescripcióReferènciaMida (cm)Embalatge
Safata orSL000210x16100
Safata orSL000312x19100
Safata orSL000414x21100
Safata orSL000516x22100
Safata orSL000618x24100
Safata orSL000720x27100
Safata orSL000822x28100
Safata orSL000924x30100
Safata orSL001025x34100
Safata orSL001128x3650
Safata orSL001231x3850
Safata orSL001334x4250
Safata orSL001440x5025
Safata negreSLN00210x16100
Safata negreSLN00313x20100
Safata negreSLN00416x23100
Safata negreSLN00518x25100
Safata negreSLN00620x28100
Safata negreSLN00723x31100
Safata negreSLN00826x35100
Safata negreSLN00931x38100
Safata negreSLN01035x41100
Safata negreSLN01136x45100
Plat estriat or1035818-
Plat estriat or1036020-
Plat estriat or1036123-
Plat estriat or1036225-
Plat estriat or1036327-
Plat estriat or1036430-
Plat estriat or1036632-
Plat estriat or1036536-
DescripcióReferènciaMesuresEmbalatge
Fulla coixinet 700x1000P40001A Mida1